.: Hizmetlerimiz / Kategorilerimiz :.
 
 
  Estetik Cerrahide Minor Girişimler
  Estetik Cerrahi ve Estetik uygulamaların son yıllarda gelişmesi ile minör uygulamalar denilen ve büyük bir operasyon veya yüzde büyük bir değişiklik gerektirmeden daha genç ve daha dinamik bir ifade sağlanabildiği işlemler oldukça rağbet edilir olmuştur.
 
  Erkeklerde Estetik Ameliyatlar
  Saç ekimi son yıllarda gittikçe artan bir popülarite ile gündemdedir, pek çok merkezde yapılır olmuştur. Eskiden daha büyük geftler ekilirken son yıllarda gelişen teknoloji ile daha ince ve daha küçük greftler ile saç ekimi mümkün olabilmektedir.
 
  Burun Estetiği
  Burun yüz orta bölümünde bulunduğu için tüm yüzü etkiler. Burun estetiği genellikle 18 yaşından sonra yapılır. Aşırı nefes alma zorluğu ve ağır deviasyonlarda genellikle daha erken yaşlarda da yapılır, deviasyon burun eti denilen konka hipertrofisine de sebep olur...
 
  Karın Estetiği
  Doğumlardan ve ani kilo alıp verme sonucu karın bölgesinde oluşan çatlak, sarkma, deformasyon karın estetiği yani abdominoplasti denilen operasyon ile düzeltilebilir.
 
  Yüz ve Boyun Estetiği
 

Yüz ve boyun yaşlanma, güneş etkisiyle kırışıklıkların ve sarkmaların arttığı en göze batan bölgedir. Genetik etki de önemlidir ve bazı kişiler daha erken yaşlanma ve sarkmaya maruz kalırlar.

 
  Göğüs Estetiği
  Meme dikleştirme meme dokusu sarkmış, deforme olmuş, emzirme veya zayıflama nedeni ile meme dokusu boşalmış, dikliğini ve diriliğini yitirmiş memeler için yapılır. Meme dokusu olması gereken yere ameliyat öncesi yapılan çizimlerle işaretlenir.
 
  Kulak Estetiği
  Kulak estetiği için en kepçe kulak denilen kulaktaki şekil bozukluğu için başvurulur. Özellikle yetişme çağında gençlerde ve hatta çocukluk döneminde kişide utanma duygusu ve hatta kompleks oluşturabilir.
 
  Lazer Epilasyon
  *LightSheer XC-coherent
*Medlite IV-1064nm ND.YAG-8mm
*Lasercope-532nm-KTP Lazer
*Epilasyonlar Diode teknolojisi ile yapılmakta
 
  Lazer ile Dövme (Tattoo) Tedavisi
  Dekorative Tatuajın tarihçesi en az 5000 yıl öncesine dek uzanır. Bunların çıkartılması ile ilgili deneme ve çalışmalar da en az bu kadar eski kabul edilir.
 
  Lazerdermoloji (Tri Active)
  Özellikle yağ ve bağ dokusu üzerinde etkili olan üç farklı metodun kombinasyonuyla toksin atılımını, sıvı birikiminin önlenmesini, selülitin giderilmesini, cildin sıkıştırılması ve elastikiyetinin artırılmasını sağlayan bir uygulamadır.
 
  Karbossi Terapi
  Karboksi terapi uygulandığı alanda metabolizmayı ve kanlanmayı artırarak selülit oluşumunu ve yağlanmayı engelleyen bir tekniktir.
 
  Dolgu Tedavileri
  Yıllar ilerledikçe yüzümüz yerçekimi, güneşe maruz kalma (ultraviole ışınları) ve milyonlarca defa yapılan yüz mimikleri (gülümseme, çiğneme, yüzü buruşturma kaş çatma, ıslık çalma, sigara içme hareketi) ve sigaranın olumsuz etkileri sonucunda meydana çıkan etkileri sergilemeye başlar.
 
  Botox
  Düzensiz veya aşırı çalışan kaslardaki (göz kenarları, kaş çatma ve alın çizgileri) sinir uyarılarını geçici olarak durdurmaya yönelik geliştirilen FDA onaylı bir tedavi yöntemidir.
 
  Lipoliz - Sellüliz (Cellulyse)
  CELLULYSE: Cellulite ve yüzeysel yağ birikimi, bölgesel yağlanmanın giderilmesi için kullanılır.
 
  Liposuction
  Liposuction 1970` li yıllardan bu yana uygulanan ve günümüzde oldukça geliştirilmiş, bölgesel zayıflatma, şekil verme, orantısızlıklar düzeltme amaçlarıyla yapılan yağ alma operasyonudur.
 
  Pigmente Lezyon Tedavileri
  Hemen hemen her kişide kahverengi leke, pigmente lezyon vardır veya zamanla oluşur.
 
 
Estetikte Minor Girişimler | Erkeklerde Estetik Ameliyatlar | Burun Estetiği | Karın Estetiği | Yüz ve Boyun Estetiği | Gögüs Estetiği
Kulak Estetiği | Lazer Epilasyon | Lazer ile Dövme Tedavisi | Lazerdermoloji | Karbossi Terapi | Dolgu Tedavileri | Botulizm Toksin | Lipoliz - Sellüliz
Liposuction | Pigmente Lezyon Tedavileri
 
© 2010 Bellaplast, Tüm Hakları Saklıdır.